Autorėt Kontribues

Nė qoftė se keni ndonjė opinion (i.e artikull) pėrsa i pėrket Krishterimit Islamizmit Dėshmitarėve tė Jehovait dhe pėrsa i pėrket kulteve tė ndyshme, dhe do kisht dėshirė tė dėgjoheshit, shkruani dhe dėrgojini pėr publikim tek kjo faqe. Jemi tė gatshėm tė ofrojmė hapsirė falas nė internet pėrkthim falas nė gjuhėn Shqipe (pėr anglisht folėsit).

Opinioni ynė ėshtė:

1. Niseni qė nė fillim me temėn. Bėhini pikpamjet tuaja tė qarta qė nė fillim.
2. Sigurohuni qė tė gjitha emrat janė tė saktė dhe citatet janė korrekte.
3. Sigurohu tė mbarosh artikullin me njė konkluzion tė efektshėm

Ju lutemi ti dėrgoni artikujt tuaj tek info[©]pergjigje.org (Shėnim)

If you have an opinion (i.e articles) concerning Christianity Islam JW and others cults that you want to be heard in the Albanian World, write it and send it for publication for this site we are willing to offer free web space, free translation into Albanian language.

Our opinon will be:

1. Get right into the subject. Make your position clear from the beginning.
2. Be sure that all names are correct and all quotations are accurate.
3. Be sure to end your article with a forceful conclusion.

Please send your article to info[©]pergjigje.org (Note)


Kryefaqja | Website | Kush Jemi | Ndihmesë | Të Rejat | Kontakt | Kërko