Bibla

Pse e kemi Biblėn, dhe pse besimi i krishterė ėshtė i ndėrthurur ngushtė me pėrmbatjen e saj? Pėrgjigja ėshtė se Perėndia komunikon me njerėzimin, u zbulohet dhe i sjell ata nė bashkėsi me Tė pėrmes Biblės. Mėsoni mė shumė nė artikujt nė vijim:

 

 

 

 

 

Kryefaqja | Website | Kush Jemi | Ndihmesë | Të Rejat | Kontakt | Kërko