Dėshmitarėt e Jehovait

Dėshmitarėt e Jehovait mohojnė Trinitetin, Rinjgjalljen truprore tė Krishtit, dhe Hyjėsinė e Tij. A janė ata tė Krishterė?. Mėso mė shumė rreth kėtij kulti nė artikujt e mėposhtem.


 

Kryefaqja | Website | Kush Jemi | Ndihmesë | Të Rejat | Kontakt | Kërko