Kėrko 
Motorri i Kėrkimit

Nė tė ardhme mbase do tė mundemi tė krijojmė Motorin e Kėrkimin tonė personal pėr "Tė Krishterėt Pėrgjigjen" Por pėr momenit ju mund tė pėrdorni shėrbimin e Google-it.

Shėnim: Disa prej fjalėve qė ju doni tė kėrkoni, nuk do tė jeni nė gjėndje qė ti gjeni nėse nuk i kėrkoni ato nė formėn qė gjenden tė shkruajtura nė gjuhėn shqipe. Prandaj pėr t'ju ndihmuar juve, duam t'ju tregojmė se si ti shkruani fjalėt shqiptare qė pėrmbajnė gėrma jo angleze, si p.sh. Perėndia ose ēfarė, apo me Ē tė madhe. Provojeni tani dhe shihni nėse jeni tė suksesshėm! Faleminderit.   ė = alt + 137  dhe ē = alt + 135 ose  Ē = alt + 128.

 

Kryefaqja | Website | Kush Jemi | Ndihmesë | Të Rejat | Kontakt | Kërko