Link's Sygjerime

Jeni mėse tė mirėpritur tė vendosni njė link tė pergjigje.org, nė faqen tuaj nė ēdo mėnyrė qė ju zgjidhni. Njė mėnyrė me e thjeshtė ėshtė tė kopjoni njė nga kodet e dhėna si mė poshtė edhe ta vendosni nė faqen tuaj.

Teksti 1

Faqja mė e madhe apologjetike e krishtere - Ku mund tė gjeni shkrime rreth Mormonizmit, Dėshmitarėve tė Jehovait dhe Islamizit.

Teksti 2

Jeta kėrkon pėrgjigje atė e gjeni tek ne: vizitoni http://pergjigje.org/

Gjithashtu nė qoftė se jeni duke punuar, apo jeni nė dijeni tė ndonjė faqeje tė krishtere mos harroni tė na dėrgoni njė mesazh nėpėrmjet formės sė kontaktit nė mėnure qė ti vendosim njė lidhje tek faqja e website-ve.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin:
Nga stafi http://pergjigje.org

Kryefaqja | Website | Kush Jemi | Ndihmesë | Të Rejat | Kontakt | Kërko