Mormonizmi

Mėsojnė se Perėndia ka njė trup prej mishi e kockash edhe ka jetuar njėherė nė njė planet tjetėr dhe adhuronte njė zot para tij. A janė ata tė Krishterė?.

 

 

 

Kryefaqja | Website | Kush Jemi | Ndihmesë | Të Rejat | Kontakt | Kërko