Pyetje & Pėrgjigje

Ne nuk pretendojmė se dimė tė gjitha pėrgjigjet, por do bėjmė tė pamundurėn tju pėrgjigjemi me korrektėsi e vendosmėri, pėrpara se tė na dėrgonit pyeten tuaj do ju kėshillonim tė lexonit artikujt qė kemi paraqitur. Nė qoftė asnjė nga artikujt nuk ju ėshtė pėrgjigjur pyetjes suaj mos ngurroni tė na kontaktoni.

Pyetje pėrgjigje rreth?

Materiale Ndihmuese:
Pėrgjigje dhe Argumente "Ku mund tė gjeni pyetje dhe pėrgjigje rreth besimit tė Krishterė" shkruajtur nga Josh McDowell dhe Don Stewart (format pdf).

 

Kryefaqja | Website | Kush Jemi | Ndihmesë | Të Rejat | Kontakt | Kërko