Website

Nė qoftė se jeni tė informuar tė ndonjė websiti i cili mendoni se mund tė vendoset nė kėtė faqe ju lutemi na kontaktoni, (duke na dhėnė njė pėrshkrim tė shkurtėr rreth faqes). Do kishim shumė dėshirė ti shtonim te kjo faqe. Gjithēka qė janė shkruajtur nė websitet e mėposhte nuk korrespondojnė me mendimet e gjithėsecilit nė redaksinė tonė, por i kemi vendosur kėto faqe sepse mendojmė se nė to gjinden materiale me vlerė pėr njohurinė tuaj personale.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Faqe tė krishtere nė gjuhėn Shqipe

 • Orientohu.com
 • Asambleja Biblike
 • UnėBesoj.com
 • Emanuel Center
 • Qėndra Kristiane Fitorja
 • Jezusi.org "E vėrteta rreth Jezusit."
 • Albavizion.com "Vizioni pėr Shqipėrinė."
 • Jeta Studentore "Njė faqe Studentore."
 • albKristian.com "Portali i Krishterė Shqiptar."
 • Nxėnėsit e Jezusit "Faqja zyrtare e kishės Nxėnėsit e Jezusit"
 • Akademia Ungjillore "Kurse Mėsimi tė Krishtera me Korrespodencė."
 • GotQuestion "Njė faqe qė pėrmban Pyetje dhe Pėrgjigje nga Bibla."
 • Pyetjet Pėrfudimtare "Njė studim biblik i bazuar nė pyetjet e rėndėsishme tė jetės."
 • Institute for Religionus Research "Burime pėr tė hetuar mbi pretendimet e ndryshme fetare."
 • Unė Jetoj "Njė faqe e Krishtere qė mirėmbahet nga shqiptare nga te gjithat vėndet e botės."
 • albJeshua.com "Piksynimi i kėsaj faqe ėshtė qė njerzit tė njohin sa mė mirė Perėndinė dhe Jezusin."
 • TopKristian "Gjithė Bibla nė njė kartėvizitė" ėshtė njė CD-Rom interaktive e cila tė jep mundėsinė ta njohėsh mė mirė Biblėn dhe mesazhin e saj."
 • Shoqėria Biblike "Faqja zyrtare e "Shoqėrisė Biblike Shqiptare" e cila ėshtė edhe organizata qė mbėshtet botimin dhe shpėrndarjen e Biblės nė Shqip."
 • Udhėtimi Nė Jetė "Jeta eshte nje avull. Sot je, nesėr sje? Ēkuptim ka? Ēduhet te bej une? Pėrse ndodhin gjithė kėto gjėra qė si kuptoj?"
 • Revista Ujėvarė "Ujėvarė ėshtė njė revistė e krijuar pėr tė inkurajuar besimin e Krishterė tė besimtarėve nė njė grup kishash ungjillore nė Jug-lindorėn e Shqipėrisė."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Faqe tė krishtere nė gjuhėn Angleze

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Forume shqiptare

 • Besimi Fetar "nga Fajtori.com."
 • Forumi Katolik "Forumi Katolik Rinor."
 • Forumi i Krishterė "Fuqizuar nga" albKristain.com "Faqe tė Krishtera Shqiptare."
Kryefaqja | Website | Kush Jemi | Ndihmesë | Të Rejat | Kontakt | Kërko